en wie heeft er nu gewonnen, hiertegen moeten we in opstand komen.
welk een kapitaal aan € gaan hiermee weer verloren, blijf ze maar invoeren de mo's we gaan regelrecht naar de afgrond en we laten maar betijen,zijn we werkelijk zo een lafaards geworden. moest ik geen vrouw zijn ik zou mij daar toch behoorlijk tegen verzetten, slappe lullen van venten!!!!!
Citaat:
De braderie van Rijsel, de grootste van Europa, gaat dit jaar niet door wegens de terreurdreiging. Dat meldt de regionale krant la Voix du Nord.
|
Citaat:
Rondom de editie 2016 van het evenement, waarvan de wortels in de Middeleeuwen liggen, waren vraagtekens gerezen omwille van het risico op terreuraanslagen.
Veiligheid niet te verzekeren
Prefect Michael Lalande en burgemeester Martine Aubry hebben uiteindelijk na lang beraad de naar eigen zeggen "hartverscheurende" beslissing genomen het evenement van 3 en 4 september te annuleren omdat het onmogelijk is alles te controleren en omdat zodoende algehele veiligheid niet te verzekeren is.
Aubry beloofde dat de editie 2017 wel zal doorgaan. De Braderie maakt volgens haar immers de "identiteit" van de noordelijke Franse metropool uit.
|