Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Libro
[zucht] Tenenkrullend gekronkel  Wat met gebruik openbare ruimte? Gebruik nutsvoorzieningen? Hoe gaat die persoon in de kosten van zijn verblijf hier en van zijn levensonderhoud voorzien? Hoe veilig is het om die persoon in onze maatschappij los te laten? Hoeveel personen kunnen we binnenlaten voor het land zijn draagkracht is overschreven (ruimte, financiële middelen...)? Enz. enz.
De meest eenvoudige oplossing is een goede wet- en regelgeving rond toegang en verblijf die strikt wordt nageleefd.
|
Die persoon moet zijn plan trekken. Niemand (ook autochtonen niet) heeft recht op financiële of materiële steun vanuit de staat. Er is geen limiet op het aantal personen dat binnen mag.
__________________

Ter info: mijn negeerlijst bestaat uit Bobke, Carmagnole, geertvdb, harriechristus, Jan van den Berghe, Knuppel, SDX en werkman.
|