Los bericht bekijken
Oud 13 augustus 2016, 10:50   #2
cato
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 5 november 2013
Berichten: 15.441
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gerard_Leek Bekijk bericht
[size=18]Vladimir Putin verklaart de NAVO officieel tot een bedreiging [/size]



Putin karakteriseert de door het Westen ondersteunde staatsgrepen als een regelrecht gevaar voor de nationale belangen

De president ondertekende een decreet waarin de nieuwe verdedigingsstrategie van Rusland vastgelegd is. Daarin wordt de NAVO aangemerkt als een ''bedreiging voor de Russische staatsveiligheid''.

Putin noemt daarin de door het Westen ondersteunde staatsgreep, zoals die in het buurland: de Oekraïne, een gevaar voor de nationale belangen van Rusland. Hij wijst er indirect op dat het Westen een beleid voert tot het omverwerpen van legale overheden.

Rusland zal vanwege de heersende dreigingen zijn kerenarsenaal niet beperken. Het land wil zijn soevereiniteit behouden en daartoe wil het zich positioneren als een wereldmacht. Rusland is daarentegen wel bereid om met de VS en de EU samen te werken, maar dan alleen op gelijke basis.

Bron: http://kurier.at/politik/ausland/rus...ng/172.684.142

Stelling: het ondersteunden van staatsgrepen door het destabiliseren van gevestigde overheden legt de basis voor het ontstaan van conflicten en laat voedingsbodem achter voor de ontplooiing van het terrorisme.
Poetin heeft gelijk dat Amerika en Europa zich te veel mengen in conflicten van hun buurlanden.
Poetin zelf doet nog veel erger.
Hij gaat oorlog voeren in de buurlanden, zoals in Georgie, Moldavië en de Oekraïne.
Dus de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet.

Laatst gewijzigd door cato : 13 augustus 2016 om 10:51.
cato is offline   Met citaat antwoorden