Los bericht bekijken
Oud 15 augustus 2016, 09:15   #9837
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Die nazi vlag is in de eerste plaats een symbool van een ideologie verantwoordelijk voor de dood van 25 miljoen Sovjet burgers en 6 miljoen Joden, en de destructie van Europa.
De extreemrechtse milities in Oekraïne flirten openlijk met dit soort symbolen, niet moeilijk want hun grootvaders in West-Oekraïne hebben actief deelgenomen aan de Holocaust en de moord op talloze Sovjetburgers.
Ook de meest actieve groepen op Maidan behoren tot die strekking, dat zeiden Verhofstadt en Nuland er natuurlijk niet bij.
Extreemrechts heeft steun van ongeveer 2 a 3% van de oekraiense bevolking, dat is te zien aan de zetelverdeling in de Rada.

Hoe zit dat in Rusland? Was dat niet 10 a 12% die daar voor Extreemrechts stemt, dus ongeveer 500% meer?
parcifal is offline   Met citaat antwoorden