Los bericht bekijken
Oud 15 augustus 2016, 10:16   #2
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Het incident deed zich voor rond 4 uur 's nachts. Volgens ooggetuigen kwam het tot een vechtpartij tussen een man en vier anderen. Daarbij werden ook messen en bijlen getrokken. De man die het schijnbaar alleen opnam tegen de anderen werd in zijn dij gestoken en probeerde weg te vluchten in zijn Mercedes. Daarop losten de andere betrokkenen schoten op hem, maar raakten daarbij alleen de auto.

De politie trof de gewonde niet veel later aan op de ring van Keulen. Alle vier de banden en enkele ramen van zijn wagen waren kapotgeschoten. De man werd naar het ziekenhuis gebracht voor verzorging.

Ondertussen kon de politie van Keulen al twee verdachten vatten, twee anderen zijn nog op de vlucht.
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...-gewonde.dhtml

Geen woord over de identiteit van de lafhartige daders. Dat zegt genoeg, zeker?
Citaat:
AANBEVELINGEN VOOR DE BERICHTGEVING OVER ALLOCHTONEN

VERMELD NATIONALITEIT, GEBOORTELAND, ETNISCHE AFKOMST, HUIDSKLEUR, RELIGIE OF CULTUUR ALLEEN ALS DEZE INFORMATIE RELEVANT IS VOOR HET BERICHT

http://www.pers-gerecht.be/document.php?document_id=136
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.

Laatst gewijzigd door Knuppel : 15 augustus 2016 om 10:18.
Knuppel is offline