Los bericht bekijken
Oud 3 september 2016, 12:14   #9
Zipper
Secretaris-Generaal VN
 
Zipper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 56.929
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peche Bekijk bericht
Inderdaad, men is nu 4 generaties(? ) verder en is er van integratie spraken?
Of is de taal spreken en werken voldoende? Als je daarbij je kinderen meegeeft dat de vrouw minderwaardig is. Je geen christenen of ongelovigen tot vriend mag nemen omdat zij undermensen zijn ligt het probleem toch niet bij de Vlaming?
Maar net die wordt het meeste aangewezen. Moet heel die nest maar onderhouden en kan haar bestuur nooit corrigeren.

De NVA is een anti democratische partij en dient onder de kiesdrempel te zakken. Iedere NVA'er zou zijn ongenoegen moeten uiten door VB te stemmen. Als zij 51% hadden gehaald denk ik niet dat een deportatie zo moeilijk zou vallen.
De NVA speelt het spelletje van de tradio's mee, koud en warm blazen maar zo weinig mogelijk doen.
In heel deze hetze zijn we nu al maanden aan het verloren lopen en er is niet één persoon uitgewezen. De schaamte voorbij.
Slechts bij +/- 10% is er sprake van integratie. En het is die 10% die door de media constant wordt opgevoerd, om de bevolking de illusie te geven dat al de islamieten geïntegreerd zouden zijn.
__________________






Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Another Jack Bekijk bericht
Voor mijn part wordt Brussel en omstreken voor 90% islamitisch!
Zipper is offline   Met citaat antwoorden