Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kelt
Ballonnetjes ontsieren,na een triomfantelijk vlucht,meestal de graskanten en eigenlijk is amper nog iemand geinteresseerd in het kaartje dat er aan hangt.
Maar iedereen vindt dat lelijk.....afval...
In hoofde van zijn functie als Vlaams Minister-President ,zowel als senior N-VA-lid,heeft Mr. Bourgeois de "politieke schooljeugd" eens wat tikjes op de vingers gegeven.
Het verrastte mij onaangenaam dat Mr. Dewever deel nam aan het gekibbel...Hij WEET toch dat uiteindelijk enkel de pers er garen uit spint en het NIKS bijdraagt aan enigerlei oplossing van enigerlei probleem . 
|
Feit is wel dat er onenigheid is binnen de "eigen" gelederen, en....dat de Nieuwe Vreemdelingen Alliantie dag na dag meer en meer de extreme lijn gaat opzoeken, en dit via de partij voorzitter en de minister van binnenlandse zaken. Wat voor Geert Bourgeois, die zelf jurist is, een duidelijke doorn in het oog is !
Vicepremier en minister van Binnenlandse Zaken Jan Jambon (N-VA) stelt voor dat de politie in uitzonderlijke omstandigheden zoals terreur verdachten moet kunnen oppakken en een rechter pas achteráf laten oordelen of dat opportuun was. Jambon stapt zo in de discussie over de noodtoestand.
http://deredactie.be/cm/vrtnieuws/Li...?eid=1.2758485