Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BWarrior
Is het daarom dat De Wever zei dat hij nooit iets van het VB zou goedkeuren?
|
Je weet evengoed als de grootste lullen van dit forum wat de reden is voor de uitspraken ter zake van De Wever.
Ik heb de haat gezien toen ik naar een debat ging dat hij modereerde. Hij ging ervan uitging dat ik een Vlaams-Blokker was omdat ik in het gezelschap was van een vrouwelijk lid van het VB. Hij wist niet dat ik destijds een lidkaart van zijn partij op zak had.
Ik heb toen genoeg gezien. Haat is een slechte raadgever. Zeker haat tussen partijen die elkaars eerste programmapunt met elkaar delen.
Dat zelfs de regeringspartijen elkaars standpunten niet delen wordt vandaag tot in den treure bewezen. Ik zou niet weten waarom dit een beletsel moet wezen voor de twee Vlaams-nationalistische partijen om aan hun gezamelijk eerste programmapunt te werken.