Kostprijs godsdienstbrol in onderwijs gelijk aan 70 schoolgebouwen
Zo af en toe beweegt er toch iets kleins in deze modderpoel waarin niet graag geroerd wordt want dan komt er drek naar boven.
Ook op dit vlak is de nva te laks. Naar mijn goesting hé.
Gelezen in DS:
Citaat:
Godsdienst
Als het van Jong Open VLD afhangt, verdwijnen de verplichte levensbeschouwelijke lessen in het lager en secundair onderwijs. ‘Die kosten vandaag 288 miljoen euro per jaar. Met dat geld kan je 70 nieuwe scholen bouwen’, zegt voorzitter Maurits Vande Reyde. Hij stelt voor om de vorming over godsdiensten op te nemen in bestaande vakken zoals geschiedenis en in de vrijgekomen uren keuzevakken aan te bieden.
|
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|