Los bericht bekijken
Oud 4 december 2016, 17:42   #18
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Ze heeft wel ergens gelijk, maar toch moeten sommige dingen gereguleerd worden.

Bovendien hangt ze met haar voorbeelden wel erg de demagoog uit.

Neem nu de problematiek van de open haard.
1) als wetenschappelijk onderzoek uitgewezen heeft dat een open haard veel meer 'k weet niet wat uitstoot dan een gesloten kachel waar de verbranding gebeurt aan veel hogere temperaturen, mag dat resultaat dan kenbaar gemaakt worden aan de belastingbetalen ?
2) als iemand dan voorstelt om in periodes dat er wegens smog niet sneller gereden mag worden dan 90, ook de open haard niet aangestoken mag worden ?
En als iemand d�*t voorstelt, moet ge die dan beschimpen door het voor te stellen of je nooit meer een open haard mag aansteken ?


Zo bijvoorbeeld ben ik "kwaad" op mijn partij, omdat ze niet wil voorstellen om het roken in een auto waar kinderen zitten, te verbieden.
Terwijl:
http://www.demorgen.be/buitenland/sc...eren-b0844031/

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden