Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Zever blijft zever,Vlijm. Als het klopte dat de macht van de getallen hier een rol speelt zouden de linksen zich niet zo walgelijk moreel superieur opstellen tegenover Vlaams-nationalisten, vooral VB-ers. Uit niets blijkt dat linksen meer moeten ondergaan omdat ze in de minderheid zijn. Het is dichter bij de waarheid dat wie meer in de fout gaat meer moet ondergaan.
Ik heb bewezen dat het linksen waren die, ondanks dat ze een minderheid vormden op dit forum, georganiseerde driehoekjesdrukkers waren. Je veronderstelt dat dit vandaag niet (meer) het geval is, maar bewijzen kan je dat niet. Dat kan alleen de moderatie, maar die zal niet aan onze neus hangen wie de grootste klagers, zagers en driehoekdrukkers zijn. Kortom, je lult in het ijle.
Oproepen tot geweld worden hier niet getolereerd. Ze worden zonder pardon verwijderd, kosten banpunten en soms zelfs een permban.
VB-kiezers worden wel om de haverklap voor onverdraagzame racisten, fascisten en nazi' uitgescholden maar dat blijft gewoon staan. Nochtans wordt er van uit gegaan dat zij hier in de meerderheid zijn.
Wat denk je? Ligt dat aan de moderatie, aan de superioriteitswaan van VB-aanhangers, of aan het feit dat hun tenen lang niet zo lang zijn als jij beweert?
|
Bewijzen dat het vooral linkse forumleden op de knop drukken, heb jij ook niet. De strafpunten die ik heb gekregen, zijn niet van een links iemand hoor. Er staan hier zaken die 100x erger zijn, maar die wel blijven staan. Maar ja, sommigen hun teentjes zijn wel zéér lang, in mijn ervaring zijn dat vooral rechtsen ja.
De moderatie kan niet alles zien, heeft veel te weinig tijd om dit correct te doen, alle begrip ervoor. Dat die mensen af en toe zeer snel moeten beslissen en dus de verkeerde beslissing nemen, is absoluut te vergeven.
Zo worden oproepen tot geweld wel degelijk soms getolereerd. De norm voor racisme is wel extreem tolerant, zowat alles mag, bij momenten meer dan op politicsinfo.net.
Maar wil dat zeggen dat de moderatie slecht bezig is? neen, zeker niet. Ik steun ze absoluut, wat niet wil zeggen dat ik geen kritiek mag geven en mag concluderen dat door de macht van het getal en de extreme gevoeligheid van bepaalde forummers die vooral aan de rechterkant zich bevinden, vooral mensen aan de linkerkant verhoudingsgewijs strafpunten zullen krijgen.
Het feit dat jullie telkens een voorbeeld van jaren terug moeten ophalen, bewijst dit trouwens.