Los bericht bekijken
Oud 24 december 2016, 13:37   #1
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.593
Standaard “PVDA schendt medisch beroepsgeheim voor politieke doeleinden”

“PVDA schendt medisch beroepsgeheim voor politieke doeleinden”


HBVL 24-12-2016 om 07:35 door gjs | Bron: BELGA
http://www.hbvl.be/cnt/dmf20161224_0...eke-doeleinden

De extreemlinkse partij PVDA wordt ervan beschuldigd het medisch beroepsgeheim te schenden in haar elf groepspraktijken van Geneeskunde van het Volk. Dat blijkt uit een memorandum dat L’Echo kon inkijken. De kaderleden van de partij zouden zo toegang hebben gehad tot patiëntengegevens, waarmee ze contact opnamen met klanten voor politieke doeleinden.
Volgens het 25 pagina’s tellende document, dat werd opgesteld door een tiental ex-leden van PVDA en artsen die werken bij Geneeskunde van het Volk, worden patiënten regelmatig uitgenodigd tijdens de verkiezingsperiode onder een medisch voorwendsel, zoals een bloedtest. Uit het document blijkt bovendien dat er druk gezet wordt op patiënten die op verkiezingslijsten staan van andere partijen.


Ik ben niet verbaasd.
De kopman van Genk was jaren bij de rode en daarna bij de groene vakbond (bij Ford).
Dat stuk crapuul durfde het aan om mensen te laten staken zonder dat de mensen zich daar bewust van waren.
Hij heeft, onmiddellijk na de sluitingsaankondiging van Ford Genk in Duitsland in den bak gezeten. Jammer genoeg lieten ze hem ongestraft terug vrij.
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden