Los bericht bekijken
Oud 12 januari 2017, 21:12   #1
Blue Sky
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 1 januari 2008
Berichten: 7.466
Standaard Merkel ontvangt eredoctoraat

Voor degenen dachten dat sinds de gebeurtenissen wereldwijd de politici en academici wat meer voeling zouden krijgen met de stem van het volk, wel ze zijn eraan voor de moeite.

Merkel, de vrouw die ettelijk terroristen liet meekomen met de vluchtelingenstromen, die asielzoekers van overal letterlijk uitnodigde en hartelijk welkom heette met een ongeziene vluchtelingenstroom als gevolg, de vrouw die zich bewierokend uitliet in haar nieuwjaarsspeech over de kansen die de nieuwe mensen zouden geven - gevolgd door de welgekende verkrachtingen in onder meer Keulen nog dezelfde nacht, de vrouw die de Brexit op haar geweten heeft, de vrouw die eigenhandig voor een ongeziene opgang van extreem rechts heeft gezorgd in Europa en eveneens voor een ongeziene instabiliteit heeft gezorgd, de vrouw die tot voor kort alle waarschuwingen negeerde en als een blinde en dove narcist onverstoorbaar haar persoonlijke overtuiging bleef volgen, de vrouw die manifest iedere verantwoordelijkheid bij iedere verkrachting of aanslag wegwuift en weigert haar conclusies te trekken ... wel die vrouw ... die krijgt een eredoctoraat van de KU Leuven en Ugent.

Torfs is natuurlijk even katholiek als Merkel die de dochter van een dominee is en tevens behoren ze toevallig tot dezelfde politieke familie ( CD&V en CDU ).
Dit lijkt dan niet meer te zijn als een politieke benoeming waarbij men tevens vanuit frustratie nog wat olie p het vuur gooit.

Wat vindt u ervan?

Citaat:
Rector Rik Torfs van de KU Leuven en zijn ambtsgenoot Anne De Paepe van de UGent hebben vandaag in aanwezigheid van premier Charles Michel en Vlaams minister-president Geert Bourgeois een gezamenlijk eredoctoraat uitgereikt aan Angela Merkel. Beide universiteiten lauweren de Duitse bondskanselier "omwille van haar diplomatieke en politieke inspanningen om de politieke sterkte van Europa uit te bouwen en de waarden te verdedigen die ons continent toelaten om in verscheidenheid toch eenheid te vinden". Met haar 'wir schaffen das' plaatst Merkel zich volgens beide rectoren mogelijk in het rijtje met grote historische figuren zoals Luther King, Parks, Gandhi en Mandela.
http://www.hln.be/hln/nl/957/Binnenl...-figuren.dhtml
__________________
Ignorance is bliss
Blue Sky is offline   Met citaat antwoorden