Discussie: Banmeldingen II
Los bericht bekijken
Oud 13 januari 2017, 18:10   #12911
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
wordt deze vorm van berouw tonen en absolutie vinden nu ook opgenomen in het forumreglement ?

want het is wel een stevig precedent natuurlijk.
Humanitaire redenen vormen in feite geen stevig precedent. Ik had niets anders verwacht, maar was uiteraard niet zeker.

Ik hoop dat peche wel de gegeven raad bekijkt en zien of hij er iets kan mee doen. Hopelijk gaat het niet zomaar verder. Ik veronderstel nl. niet dat de heilige geest reeds is langsgeweest. Dat vraagt om wat tijd en inspanning.

Politiek even links laten liggen, vooral zoals hij zei de geopolitiek, kan reeds een mooi begin zijn. Ook minder digitaal gedoe. De problemen blijven steeds de limieten van gebruik en gewoontes... veel teveel van het ene en te weinig van het andere. Ik heb ook naar stabilisatie van van de 'mood' reeds verwezen.

Vooaral een goede doc zoeken, dat kan idd wel even tegenvallen. Maar in Apen zal er wel voldoende aanbod bestaan. Voldoende om er met 15.000 stappen per dag er te voet te geraken.

Bon. Zet verder peche, veel succes.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER

Laatst gewijzigd door zonbron : 13 januari 2017 om 18:17.
zonbron is offline