Hierbij een link naar een artikel van het "Human Rights Centre" van de Ugent. Die hebben blijkbaar een rondvraag gedaan hoeveel % rechters eisen dat men de hoofddoek afneemt in de rechtszaal.
Merk dan echter op hoe demagogisch dat stuk pseudo-intellectueel vreten van een Eva Brems zonder enige mogelijkheid tot wederwoord haar drek over de magistraten mag uitkappen. Dit doet mij walgen.
Citaat:
"Het idee dat het hoofddoekenverbod normaal is, verspreidt zich als een olievlek", zegt Brems, "zelfs onder neutrale rechters, die toch het verschil zouden moeten kennen tussen godsdienstvrijheid en een gebrek aan respect. Dat is verontrustend."
|
http://www.hln.be/hln/nl/1275/Islam/...-zitting.dhtml
Dat mens is nochtans zelf een prof rechten, en beseft blijkbaar niet eens dat er één manier is om de burger te behandelen in de rechtbank. Namelijk dezelfde voor iedereen. Als de rechter oordeelt dat hoofddeksels niet gepast zijn speelt het geen rol of het om een baseball pet gaat of om een hoofddoek.