Los bericht bekijken
Oud 18 december 2004, 11:49   #103
illwill
Secretaris-Generaal VN
 
illwill's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 september 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 23.102
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door democratsteve
Met dank aan Ana voor het al geleverde werk.
@illwill en Parcifal; 1 ik kan niet alles tot in den treure herhalen. ga naar de topic "Kaper 9/11 levend teruggevonden", van enkele weken geleden en lees de bijdrages van Pico en mijzelf. illwill. Op al uw "wie zegt dat?" , lees het verslag van de 9/11-Commission.
Nog één keer over de foto van Atta en z'n vriend:
De FBI meld op 13 sept. dat ze dozijnen bewijzen van de kapers die boarden op de drie luchthavens. Ze zijn allemaal gefilmd door de bewakingscamera's.
Guess what?
1. Ze hebben geen enkele van die opnames laten zien.
2. En nu komt het mooiste: de opname van Atta en z'n compagnon is zogezegd gemaakt op de terminal van Boston Logan Airport, maar wat blijkt?
Er zijn helemaal geen camera's in de terminals van Boston Airport!!!!!!
Foutje van de FBI.
Dus nog éénmaal de vraag die ik al duizend keer heb gesteld; Als de FBI zo graag wil bewijzen dat die 19 kapers daar aan boord zij gegaan, waarom laten ze dan de video-opnames van de bewakingscamera's op de andere twee luchthavens niet zien???????
Dan hebben ze hun bewijs.
En Parcifal. Enkele van de kapers hebben vlieglessen gevolg, dat klopt.
Je vergeet er wel bij te zeggen dat juist die kapers contacten hadden met zowel CIA als ISI.
En waarom denk je dat we op korte tijd 4 FBI-agenten hebben die alle 4 whistleblowers waren en die nu alle 4 dood zijn??? Oh ja, volgens de officiële verklaring van de regering hebben ze all 4 zelfmoord gepleegd.
Allemaal toeval, zegt de FBI-spokesman. Jaja.
Als er iemand dat verslag zou moeten lezen ipv constant rotzooi van hoax sites te geloven dan ben jij het wel hoor.

Nogmaals, ik zie een oneindig grote hoop aan beweringen die in sommige gevallen elkaar gewoonweg tegenspreken, dan heb je er nog waarvan duidelijk aan te tonen is dat ze leugens zijn, en niets maar dan ook niets word ondersteund door bewijzen.

Ik heb het al eerder geprobeert maar niemand heeft er 1 gegeven. Geef eens 1 feit of 1 bewering MET een bewijs waardoor je kunt zeggen dat het een inside job was.
illwill is offline   Met citaat antwoorden