Los bericht bekijken
Oud 7 februari 2017, 09:54   #162
Blue Sky
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 1 januari 2008
Berichten: 7.466
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
toch raar, ik ken mensen die in Zweden wonen en die beweren dat het daar zeer goed wonen is en dat de migranten daar zeer goed geïntegreerd zijn.

allemaal linkse leugenaars zeker? of is dat een pleonasme?
De meeste linkse mensen zijn danig naïef en hebben een acuut gebrek aan realiteitszin. Ze denken louter dogmatisch net zoals een godsdienstig iemand wiens geloof in God onaantastbaar is. Ze zijn ook wat wereldvreemd. Ze geloven in de open en multiculturele samenleving en beseffen de moeilijkheden niet die daaruit ontstaan. Ze doen aan wishful thinking en zodra ze een element tegenkomen dat het tegendeel aantoont, wentelen ze zich in de ontkenning ( wat een psychologisch afweermechanisme is ) of minimaliseren ze de feiten wanneer ze deze niet meer kunnen ontkennen.

Dat laatste uit zich ook in de misselijkmakende hypocrisie van politiek correcte klasse. Die permitteren het zich om de bevolking dom te houden, te desinformeren en voor te liegen enkel en alleen om hun persoonlijke en utopische droom verder te kunnen zetten. Dat notabene terwijl ze wel de gevolgen maar al te goed beseffen.

Dat is een beetje hetzelfde fenomeen als teruggaan naar het tijdperk van de ayatollahs. Enkel wordt het godsdienstig dogma vervangen door het multiculturele dogma waarvoor alles moet wijken, wat de kost daarvan ook moge zijn – deze is daarbij in hun ogen zogezegd irrelevant.

Zo mag men niet de nationaliteit van criminelen registreren en wordt dit ook niet vermeld in de pers.

Gelukkig zijn er ook andere kanalen die de overheid niet steeds onder controle kan houden zoals facebook;

http://www.dagelijksestandaard.nl/20...cebook-zetten/

http://www.elsevier.nl/buitenland/ac...chting-376854/

http://www.trouw.nl/tr/nl/4496/Buite...urggreep.dhtml
__________________
Ignorance is bliss

Laatst gewijzigd door Blue Sky : 7 februari 2017 om 09:55.
Blue Sky is offline   Met citaat antwoorden