Los bericht bekijken
Oud 8 februari 2017, 15:46   #115
Henri1
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 juli 2008
Locatie: GROOT LUIK (Liège)
Berichten: 64.878
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler Bekijk bericht
Wereldvreemde Filip wil tuin in Laken niet delen



http://www.hbvl.be/cnt/dmf20170206_0...ad68bde5b6aee6

Maak van de koninklijke tuin in Laken een openbaar park: Open Vld, sp.a en N-VA pleitten er al voor, zonder succes. Een nieuwe resolutie in het Brussel Parlement kan daar nu verandering in brengen.

Ook minister Jambon gaat aan de Regie der Gebouwen vragen om het dossier te onderzoeken, maar dat blijkt een juridisch kluwen en is praktisch niet zo gemakkelijk te realiseren. De koninklijke tuin in Laken is al eeuwenlang exclusief voorbehouden aan de koninklijke familie en de veiligheid van de koning moet altijd worden gegarandeerd.
De koninklijke familie houdt de boot af. Koning Filip gebruikt het park intensief om te joggen of zijn hond uit te laten.
Het park is 186 hectare groot, of 250 voetbalvelden, bijna zo groot als het Vorstendom Monaco.


Hoe wereldvreemd kan "onze" koning eigenlijk zijn.

De belastingbetaler de lasten, hij de lusten.
Dit park kan voor veel mensen, die nu opgesloten zitten in een appartementje of in een stadswoning zonder tuin, de oplossing bieden om eens een frisse neus op te halen.

Graag een discussie hierover
Willen de rechtse rakkertjes nu ineens in hun vrije tijd in de Koning zijne hof gaan wandelen ?
Henri1 is offline   Met citaat antwoorden