Los bericht bekijken
Oud 11 februari 2017, 09:08   #10
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door demonen Bekijk bericht
Er dient zich in de Antwerpse haven een industrieel megaproject aan, goed voor een investering van 3,3 miljard euro en 900 jobs. Energy Recovery Systems, met roots in Saudi-Arabië, wil aan het Delwaidedok een fabriek bouwen voor de recyclage van plastic afval tot grondstoffen voor de chemie-industrie. Het Antwerpse havenbestuur gaf groen licht voor exclusieve onderhandelingen met Energy Recovery Systems over de toekenning van een concessie van 15 hectare aan het Delwaidedok, zo meldt Antwerps burgemeester Bart De Wever (N-VA).
Bron: De Standaard
Als het zich heeft aangediend, maar het zou afgesprongen zijn, dan gaan we De Wever zijn kop in het gat van de guillotine steken ?

Verder nog iets over Vlamingen en publifin ? Het onderwerp van de draad ...?

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden