Los bericht bekijken
Oud 23 februari 2017, 00:51   #58
Nebur
Minister-President
 
Nebur's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 december 2010
Berichten: 5.048
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
ik zou evengoed achter de weigering van zo'n joods keppeltje staan, als nu achter de weigering van zo'n islamitische hoofddoek.
Eens. Ik verwerp uit principe alle religies en hun voorschriften.

Alleen kan moeilijk ontkend worden dat de hoofddoek als symbool van onderdrukking toch net een tikkeltje hoger staat dan een keppel. De hoofddoek - met de nikab en de boerka als overtreffende trap - is een vreselijk symbool van de onvrijheid en onderdrukking van vrouwen in islamitische samenlevingen.

De overheid moet dergelijke kledij uiteraard niet verbieden, maar het is wel belangrijk om vanuit de samenleving zulke dehumaniserende kledij af te wijzen.
__________________

Ter info: mijn negeerlijst bestaat uit Bobke, Carmagnole, geertvdb, harriechristus, Jan van den Berghe, Knuppel, SDX en werkman.
Nebur is offline   Met citaat antwoorden