Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeus
Een keuze van vorm boven inhoud. N-VA mikt op een herhaling van het Franckenfenomeen: geef een intellectuele nul met een grote bek een portefeuille je hebt elke week een nieuw relletje met oneindig veel mediacoverage.
Sarah Smeyers moet overigens ondertussen toch echt wel gaan beseffen dat ze altijd de voetveeg van het bestuur zal blijven.
|
Ik ken zowel Francken als Demir persoonlijk van mijn tijd in Leuven. Hoewel ik van Francken niet zoveel moest weten, was dat geen dommekloot. Deed nihil voor zijn studies en fietste daar toch met veel gemak door. Toegegeven, het was maar Pedagogie, maar toch, dan ben je geen intellectuele nul. Uw opmerking over Demir is zo mogelijk nog lachwekkender. Een intellectuele nul raakt niet met het grootste gemak door rechten in Leuven. Daarenboven was ze ook zeer actief in het VRG toen.