Los bericht bekijken
Oud 10 maart 2017, 17:11   #101
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.387
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
µ

Wat een vervelende vaststelling is voor het legertje forummers dat beweert dat er in Wallonië niks beweegt, dat alles er wordt toegedekt, dat het gerecht er een rotte boel is.
Helemaal niet eigenlijk. Di Rupo beweert al van in 1999 dat hij de partij ging bevrijden van de schandalen. 18 jaar later blijkt dat er nog helemaal niks is veranderd binnen de partij. Nog steeds probeert men het deksel op allerhande beerputjes te houden, maar zo nu en dan slagen ze daar niet in. Dit is er weer een voorbeeldje van. Het gevolg zal zijn dat ze 2 kopstukjes slachtofferen, waarna ze weer gewoon verder doen. Zo gaat het al sinds de oprichting van de partij.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden