Los bericht bekijken
Oud 28 juni 2017, 22:11   #32
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
In Kenya wenst de president de moslimbevolking gelukkige feesten toe maar doet zelf niet mee. Echter in Kenya wensen de moslims de christenen ook gelukkig pasen en kerstmis toe, dat heb ik hier nog niet gezien.
De familie die de koning uitkoos, dat zagen er zware fundamentalisten uit. Kon hij geen familie uitkiezen die gematigd was? Dat zou voor iedereen veel geruststellender zijn.
Ik vind onze boodschap aan moslims moet zijn dat we hen aanvaarden, maar dat extremisme niet getolereerd wordt. En liefst moslims zonder dan met hoofddoek. Nergens in de Koran staat dat dat moet.
Wat is "zware fundamentalisten"? Een baard? Een hoofddoek?

Zoek u eens de oorsprong van het woord "soennieten" op? Misschien wordt het dan duidelijk waarom afkomen met "het staat niet in de koran" geen enkele zin heeft.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden