Los bericht bekijken
Oud 30 juni 2017, 20:46   #152
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.758
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Micele Bekijk bericht
Dat staat duidelijk in de handleiding van de fiets. Je moogt de handleiding meenemen naar de rechtbank. LOL.

Met de (brom)fiets aan de hand ben je duidelijk voetganger en heb je voorrang bij een voetgangersoversteekplaats of "zebrapad".

Bovendien is zelfs stapvoets rijden in bepaalde gevallen geen bestuurder of ook niet met een voertuig rijden:

De rechter kent ook die wetten.
Waarom zou een rechter dan met dat garageknopje rijden aan 6 kmh= stapvoets? als autonoom met een electrische fiets rijden interpreteren?
18 km/u is niet echt stapvoets.
__________________
Kirk gaf toe dat vuurwapengeweld onvermijdelijk zou zijn onder een bewapende bevolking, maar hij vond dat een noodzakelijk kwaad. “Ik denk dat het het waard is om elk jaar een aantal vuurwapendoden als prijs te betalen voor ons door God gegeven recht om onze vrijheden te beschermen”, zei hij in 2023.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden