Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bartelx
Wordt een beetje tijd. Een jaarlijkse subsidie van 5 miljard euro gemeenschapsgeld die ongelijk onder de bevolking verdeeld wordt. Bovendien leidt dit beleid tot een dagelijks mobiliteitsinfarct, inefficiëntie door tijdverliezen en een milieubelasting van formaat. Hoog tijd dat men hier eens wat 'kracht van verandering' toont. 't Zal de begroting ook ten goede komen.
|
Er wordt niks geen subsidie gegeven aan salariswagens.
Er wordt wel veel ongelijkheid georganiseerd: de ene betaalt veel meer belastingen dan de andere; de ene betaalt veel meer sociale bijdragen dan de andere; relatief gezien trekt de ene veel meer uit de sociale kas dan de andere.
Er is maar één goede en degelijke oplossing: het afromen van de verdiensten op arbeid zodanig verlagen, dat niemand nog goesting heeft om een salariswagen te verkiezen.
Hoe ? Waar inspiratie uit halen ? Kijk eens naar de andere landen van de EU: welke kennen salariswagens ? En hoe komt dat ?