Los bericht bekijken
Oud 8 juli 2017, 08:22   #1
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.369
Standaard Eén op drie overlijdens in gevangenis is zelfmoord

BRON

Detail tekst:

Citaat:
Gemiddeld vindt er meer dan één zelfmoord per maand plaats in de cel. En mogelijk gaat het nog om een onderschatting. Dat betekent dat één overlijden op drie in onze gevangenissen een wanhoopsdaad is.
Dat mag in stijgende lijn gaan in de zin van, het zal de brave belastingbetalers ten goede komen?

Citaat:
Een vijfde van alle zelfmoorden gebeurt binnen de eerste maand na opsluiting in de gevangenis. ‘De overgang van de vrije samenleving naar de gevangenis valt de meeste gevangenen zwaar. Ze verliezen plots hun vrijheid, maar ook sociale ondersteuning’, legt onderzoeker Louis Favril uit.
Dat hebben ze zichzelve, in 99,9% van de gevallen aangedaan zeker, of zie ik dat weer maar eens verkeerd?

p.s. Laten we diegenen die hier niet thuishoren hun straffen laten uitzitten in land van herkomst dan hoeven we geen gevangenissen meer bij te bouwen?
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 8 juli 2017 om 08:27.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden