Los bericht bekijken
Oud 12 juli 2017, 10:46   #103
Witte Kaproen
Secretaris-Generaal VN
 
Witte Kaproen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 september 2013
Berichten: 33.215
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Leer toch eens eindelijk lezen wat daar staat. Men heeft het in dat artikel nergens over Franstalige Brusselse politieagenten. Dat is enkel ontsproten aan uw fantasie.

Men spreekt van Brusselse politie. In het verleden waren vele leden van de Brusselse politie van oorsprong Nederlandstalig. Maar door het feit dat uw soortgenoten een haat prediken tegen alles wat Franstalig (en Brussel) is, gekoppeld aan de luiheid van de 'Vlaamse' jongeren, en de achteruitgang van de kwaliteit van het Vlaamse onderwijs, zijn er amper nog 'Vlaamse' jongeren die in een overwegend Franstalige politiezone kunnen functioneren.

M.a.w. het is uw eigen schuld.

Hetgeen gij aanhaalt heeft weinig te maken met de taalkennis van Franstaligen.
Dit laatste stuk heb je waarschijnlijk niet gelezen;

"Terwijl 95,05 procent van de 101 Nederlandstaligen beschikt over een geschikt brevet Frans,

voldoet slechts 34,03 procent van hun 429 Franstalige collega’s aan de taalvereisten."


Slechts 30 % van de Franstaligen voldoet aan de taal vereisten.Dus 70% van de Franstalige Brusselse agenten spreekt geen Nederlands.

Dat heeft dus wel degelijk te maken met de belabberde taalkennis van de Franstalige Brusselse agenten .

Laatst gewijzigd door Witte Kaproen : 12 juli 2017 om 10:49.
Witte Kaproen is offline   Met citaat antwoorden