Los bericht bekijken
Oud 19 juli 2017, 11:56   #531
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.378
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bad Attila Bekijk bericht
Dat zijn geen opmerkingen, dat zijn vragen.
Ik neem akte van jouw weigering om erop te antwoorden.
Natuurlijk geef ik u een antwoord. Ik neem vooral akte van het feit dat je jezelf vastgereden hebt. Jij stelt dat niet elke Moslima een boerkini draagt en het dus geen symbool van onderdrukking kan zijn zoals de Niqab dat wel is.

Ik zeg u dat niet iedereen een Niqab draagt en dat dit argument dus niet geldig is met betrekking tot de boerkini en mijn standpunt dus overeind blijft. De boerkini is net zoals de Niqab niet louter een kledingsstuk.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden