Los bericht bekijken
Oud 12 augustus 2017, 07:19   #43
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Dit lees ik in Het Nieuwsblad.





Maar de flikken van Roma-lover Sos Termont hebben het over "een schermutseling" ....

En het verhaal:

titel: Truckers aangevallen op parkeerplaats langs E17: “Het leek wel een knokploeg”
ondertitel: Gouverneur Briers pleit voor “permanente bewaking”, indien nodig zelfs door het leger

link: http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf2017..._BT=2158280038
Ben je nu al reclame aan het maken voor het Vlaams Belang, Schoof?

Geef toch gewoon toe dat we geen problemen hebben met de niet-islamitische migranten van toen, maar wel bij uitstek met de islamitische allochtonen van vandaag. Terwijl de niet-islamitische migranten zich aanpasten aan ons en onze levenswijze is het met mohamedanen net het omgekeerde. Elke generatie worden die fanatieker. Zij eisen dat wij ons aanpassen aan hen.

Het Vlaams Belang had op vlak van "immigratie", legaal én illegaal, al gelijk toen het nog Vlaams Blok heette, dat wordt elke dag opnieuw bewezen. Er wordt trouwens toegegeven dat de "integratie" mislukt is.
Dat met het falen van de integratie Allah-aanhangers bedoeld worden is een publiek geheim dat door de zelfbenoemde "democraten" verzwegen wordt dat ze zweten. Mohemedaen zijn geen doetjes. Nooit geweest, en nog steeds niet. De angst om hen aanleiding te geven om aan de oproep van Allah gehoor te geven en "ongelovigen" af te maken zit er diep in.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden