Los bericht bekijken
Oud 3 september 2017, 11:43   #40
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Eén van de problemen is ook dat sommige mensen met sociale uitkeringen, bevoordeeld zijn ten opzicht van andere.
Dat komt onder meer omdat de toegekende voordelen versnipperd zijn over zoveel zaken.

Het simpelste voorbeeld is de solidariteit die we hebben voor mensen met kinderlast.
Rechtstreeks en overduidelijk is de kinderbijslag.
Bijkomend daarop is er de belastingsvermindering. En die is niet min. Maar weinig nuttig voor mensen die geen belastingen betalen.

Sommige gehandicapten krijgen redelijk grote voordelen voor hun auto. Geen btw en geen taks. Gebaseerd op het gegeven dat zij een auto onmogelijk kunnen missen om zich in het dagelijks leven te beredderen.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden