Los bericht bekijken
Oud 5 september 2017, 11:46   #139
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Een groot deel van de Vlaamse jongeren kunnen na hun humaniora amper ene eenvoudig gesprek in de Franse taal voeren. Dat heb ik zelf al meermaals ondervonden.

Onderzoek bevestigt dit:

bron: http://m.standaard.be/cnt/b296628060118
dat is zo, de kennis van het Frans gaat dramatisch achteruit. Maar dan nog is die kennis groter dan de kennis van het Nederlands bij Franstalige leerlingen.

Dat zijn toch zaken waar iedereen die zich een beetje wil inspannen voor een Belgische eenheid, zou moeten over wakker liggen?
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden