Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door robert t
Jouw vergelijking bevestigt wat ik reeds eerder schreef over jou : je bent geestelijk ongeneeslijk ziek.
Mugabe is een dictator en een massamoordenaar. De blanke bevolking van Zimbabwe, waaronder veel boeren, heeft hij laten vermoorden of in the beste geval het land uitgezet. Zijn dodelijke slachtoffers worden geschat op minstens 20.000, we kunnen dus spreken over een genocide.
Het contrast met BDW kan niet groter zijn. De burgemeester van A. is een schoolvoorbeeld voor velen. De stad wordt zéér goed bestuurd op allerlei gebieden en zijn beleid wordt door de meerderheid van de inwoners goedgekeurd. Op dit ogenblik verblijft hij in Marokko om de belangen van zijn grote groep Marokkaanse inwoners te verbeteren. Iedereen weet immers dat de Marokkanen niet altijd de meest democratische mensen zijn.
Veronderstel even dat BDW een paar van de trekjes van Mugabe overneemt, een zuivere hypothese. Onze democratie is sterk genoeg om hem te beletten
iets te doen wat niet door de beugel kan en hij heeft het ook niet in zich. Mocht jij de macht bezitten twijfel ik er niet aan dat jij wel ondemocratische maatregelen zou nemen.
|
Daarover gaat het toch allemaal niet.
Iemand die met vaste regelmaat zijn voorzitterschap weet te verlengen en daarvoor zelfs de normale partijstatuten met de voeten treedt, is behept met een machtshonger die symbolisch lijkt op deze van een Mugabe en nog andere van die politieke typetjes in Afrika . Voeg daarbij nog dat hij burgemeester van Antwerpen is
plus parlementslid (maar dan onzichtbaar...), dan lijkt me het plaatje toch duidelijk. Maar blijkbaar niet voor u dan. Helaas.