Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Koninck
https://doorbraak.be/een-waalse-doorbraak/
Wat iedereen al lang wist wordt blijkbaar bevestigd door het IWEPS, het (officiële) Waalse instituut voor de statistiek ... de Frantaligen zijn een blok aan het been van de Vlamingen!
Helaas zal dit nooit doordringen bij de meeste mensen aan beide kanten van de taalgrens. De media zal zeker niet helpen deze boodschap te verspreiden, integendeel! Bovendien hebben te veel mensen en dan vooral politici te verliezen om deze wantoestanden definitief aan te pakken.
|
Ik zal mezelf herhalen:
waarom zouden de cijfers en de realiteit ontkend moeten worden? Je vind die steeds terug bij de analyses van de Waalse situatie, gemaakt door Walen zelf.
voorbeeldjes:
http://www.levif.be/actualite/belgiq...al-452897.html
http://www.rtl.be/info/belgique/soci...r--824572.aspx
http://www.uwe.be/uwe/presse/communi...-l-entreprise/
En uiteraard:
http://www.cesw.be/index.php?mact=pu...rnid=57&a=view
Verbeke mag wel eens uitleggen wat hij bedoelt met "Het is een illusie te denken dat een Waalse centrumrechtse coalitie van MR en cdH (zo die meerderheid al de volgende verkiezingen zou overleven), de zaken kan rechtzetten."
__________________