Los bericht bekijken
Oud 3 oktober 2017, 08:46   #7735
Anna List
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 september 2004
Berichten: 106.558
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
Nu suggereert u dat tegenstanders aanhangers zouden zijn van dictator Franco. En dat is weer eens niet netjes. Dat is minstens even erg als doodzwijgen.

Wees maar zeker dat niet alle Catalaanse tegenstanders van het referendum of de 'neen-stemmers' Franco-aanhangers zouden zijn. Integendeel. Velen zijn gewoon mensen, doodgewone burgers, die wensen dat Spanje één blijft. In 2015 was dit nog altijd de meerderheid. En zo zijn niet alle Catalaanse nationalisten rechtse rakkertjes. Zelfs wanneer ze het niet zo nauw nemen met de rechtstaat zo te zien.
ik suggereer dat niet, ik zeg dat. en de beelden van een manifestatie in Madrid bewijzen dat.

en dat Rajoy en een groot deel van zijn PP nog steeds fascisten zijn naar het nog steeds geeerde voorbeeld van Franco zeg ik ook.

daarmee heb ik echter niks gezegd over de Catalaanse tegenstanders, diegene die daarvan toch zijn gaan stemmen, zijn ook gewoon bijeengeranseld wanneer ze op de foute plaats op t foute moment waren.
Anna List is offline   Met citaat antwoorden