Citaat:
Vicepremier en minister van Digitale Agenda Alexander De Croo (Open VLD) is "verbaasd" over de verklaring van NMBS-baas Sophie Dutordoir dat er geen wifi in de treinen komt. Hij wil overleg met haar en met voogdijminister François Bellot (MR).Bron.
|
Normaal zijn de liberale de eersten die klagen dat de politiek zich moeit met het bedrijfsleven maar Dutordoir is nog maar pas bezig en die paljas moet zich alweer moeien. Toen de 19de eeuwse Cornu uit het adresboekje van de misdadiger Vandelanotte de NMBS ging leiden was na het uitschijten van het personeel het tweede wat hij wilde realiseren Wifi op de treinen brengen. Ik schreef toen al dat tegen dat die Wifi geïnstalleerd zou zijn er over een groot deel van het net reeds 3/4/5G zou zijn en dat het verspilde middelen betrof.
Dutordoir die uit de telecomsector komt had dit natuurlijk al lang door en heeft het belachelijke project stil gelegd zoals ze met nogal wat andere van waanzin heeft gedaan. En nu komt die fils �* papa zich een beetje moeien en politieke druk zetten. Als Michel enig politiek talent heeft kegelt hij Alexander nog voor de regeringsperiode buiten zodat dat ventje die de stekker trok uit een regering midden in een zeer zeer zware economische crisis voor eens en altijd politiek dood is en Dutordoir het signaal krijgt dat ze vooral moet doorgaan met serieuze veranderingen.