Los bericht bekijken
Oud 25 oktober 2017, 10:45   #195
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkman Bekijk bericht
Ik las recent op dit forum dat mijn artikels te lang zijn.
...
Ik lees amper een vijfde van jouw berichten, omdat je te langdradig bent.

Spijtig eigenlijk dat elke forummer bij elk bericht niet een of enkele icoontjes kan plaatsen. Niet dezelfde als die van feezboek, maar wel vb. 'grondig gelezen en akkoord' 'grondig gelezen, niet akkoord', 'tmi',
of zelfs bij een draad in zijn geheel (en dan heb ik het tegen die vele draden in koetjes en kalfjes, waar niet de minste binding is met politiek ..)
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden