Los bericht bekijken
Oud 29 oktober 2017, 16:52   #15
Oma
Europees Commissaris
 
Oma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2010
Berichten: 7.999
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil Bekijk bericht
de vakbonden moeten verboden worden, délégéés moeten in den bak gestoken worden en al hun aanhangers hebben het verstand van een zak vol stront
....aldus een keuterboerke dat liefst de tijd terugdraait naar Daens om zijn personeel legaal te kunnen uitbuiten om zijn winst te optimaliseren?
Dat de top vd vakbonden corrupt zijn, bankrekeningen in Zwitserland hebben die ze bijeen rapen door hun leden voor te liegen is een publiek geheim.
Ook dat die top het oorspronkelijke idealisme verraadt en hun bestaansrecht op de helling zet door onder één hoedje te spelen met de werkgevers/organisaties en intussen hun façade van 'opkomen voor de werkmens' pogen te behouden terwijl de afgevaardigden in het veld echt wel hun best doen maar tegengewerkt worden door hun eigen top.
Vakbonden, alhoewel gedeeltelijk corrupt én collaborateurs met de politiek en werkgevers tégen de werkmensen die ze zouden moeten vertegenwoordigen, blijven vooralsnog broodnodig om te vermijden dat onze réchten, waarvoor gevochten werd, helemaal afgebroken worden en de werkmens weer speelbal en slaaf wordt van arrogante niksnutten van werkgevers die minachtend hun snuit ophalen voor hun werknemers die hun winsten genereren!
Die afbraak is al veel te vér gegaan, sluipend waardoor de werkgever steeds meer legale middelen verkreeg om werknemers te gijzelen, chantage te plegen door de stok achter de deur van ontslag dat steeds gemakkelijker werd.
Intussen kregen werkgevers ook steeds meer 'steun' van de politiek in de vorm van subsidies voor de meest belachelijke redenen waardoor misbruik voor de subsidies door veelvuldig verloop de norm werd.
Een vaste job werd zo onmogelijk gemaakt en werk-onzekerheid is een bereikt doel geworden.
En dan hebben we het nog niet gehad over de schande van cadeautjes aan de werkgevers door fiscale aftrek allerhande, loonlastenverlaging, verlaging van vennootschapsbelasting (die niet werd betaald) of via facturen werden doorgeschoven naar de belastingbetaler, de 3 miljárd euro geroofd van de SZ voor loonlastenverlaging waarvoor de werknémer opdraait met een indexsprong, verarming en daar bovenop nog eens de nieuwe put van 6,6 miljard euro door niet dekking van de taxshift voor 58%.
Zonder vakbonden is er helemaal geen bescherming meer voor de werkmens.

En néé, ik was tijdens mijn hele loopbaan nooit gesyndiceerd want ik was mondig genoeg om op te komen voor mezelf.
__________________
Drie dingen kunnen maar kort verborgen blijven:
de zon, de maan en de waarheid.
Oma is offline   Met citaat antwoorden