Los bericht bekijken
Oud 29 november 2017, 22:15   #47
epicurist_dirk
Minister
 
epicurist_dirk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2003
Berichten: 3.110
Standaard

850€ is inderdaad te weinig om van te leven, anderzijds geeft het wel recht op steun OCMW, sociale woning, sociale water, sociale elektriciteit, enz...Wat zijn de maandelijkse kosten voor al die “tegemoetkomingen” die de staat aanbied, indien men een normale rekening zou moeten betalen zoals ik???

Toch begrijp ik die armoede niet!!!

Ik zelf heb al sinds 1997 als alleen staande invaliden inkomen dat nu naargelang korte of lange maand rond de 1000€ of enkele € meer draait. Hallooooo, Men spreekt hier over 150€ huur?!?!?! Ik zou teveel inkomen hebben om ook maar van iets te kunnen genieten, géén sociale woning en co dus. En moet dus alles wel degelijk aan de normale prijs betalen! Ook de medicatie!!!! En toch heb ik sinds 1997 nog nooit in het negatief gestaan met mijn bankrekening. Word het eens en maand te kritisch, koop ik gewoon de laatste dagen niets.

En omdat ik nooit in het rood kom, te voorzichtig ben!! heb ik dan weer géén recht op >>> sociale woning en co.

Dus sta me toe dat ik toch vind en vermoed dat velen eerst de luxe voorlaten gaan en dan pas het levensnoodzakelijke in rekening brengen. Zie hen met oude maar kostelijke in gebruik zware wagens rijden als ze er geen 2 hebben, ze hebben zelf en de kinderen dure GSM, enz >>> EN dan maar gemakshalve de hulp in roepen van papastaat!

Dat noem ik géén armoede maar bewust parasiteren! Ik denk dat dat de salonsocialisten zijn, steeds maar janken en klagen en reutelen over de rijken maar niets in de plaats geven aan de maatschappij!

Mijn nickname is niet voor niets epicurist = genieten van “de kleine dingen” in het leven.

Toch ben ik dankbaar met mij 1000€, wat zou ik anders moeten? Heb anders totaal niemand om mij heen. Zoek en vind oplossingen, problemen zijn er om opgelost te worden!.

Zit alle dagen, net als nu op internet via gratis hutspot van hotel Van der Vack. Waar ik toestemming heb om mits kleine consumptie >>> uren “tussen de mensen” te zitten >>en belangrijk als mens behandeld te worden.

Ik heb mijn situatie eens uitgelegd/met documentatie bewezen>>> ik heb niets te verbergen. En dat werd aanvaard omdt ik de situatie NIET uitbuit, en nu spreken we nooit meer over mijn toestand, dat hoeft ook niet! Men behandeld mij als mens, dat is wel zeer belangrijk.

Heb de dagelijkse verplichte 2X 20min oefening op de hometrainer (heb ook lam gelegen) vervangen door de rit naar Van der Valk met een elektrische vouwfiets= heen en weer 20km daags= 6000km per jaar. Ik bedoel: zo LEEF ik, respecteer mezelf en verloeder ik niet vereenzaamd thuis.

Ik heb alles wat ik hebben moet vind ik, niet teveel maar gepast. Ik spaar eerst voor ik iets koop en kop niets op de poef, leen nooit en nergens.

Ok, ben sinds 1997 niet in het buitenland op reis geweest of ergens in het binnenland op vakantie geweest. Heb zelfs sinds 1997 de zee niet meer gezien…een bos in de buurt is ook en bos, misschien niet zo groot als inde Ardennen maar het is en BOS!

En toch, Ik voel géén armoede, t’ja heb niet veel maar voel mij wel goed in mijn vel en in mijn woning, mijn cocon. Misschien heb ik daarom niet de drang om steeds op verlof te gaan = om te vluchten van de dagelijkse rondslomp. Hoef ik ook niet veel geld te betalen bij de psychiater of zo!!!!

Mensen die door het lot, ziekte, ongeval, invalide, brand, in de armoede geraken moeten geholpen worden… anderen.... daar stel ik mij vragen bij, sorry!

Het enige wat ik mis is mijn gezondheid….. en dat is niet te koop
__________________
Al heb ik dyslexie, toch probeer ik mijn denken te beschrijven. Ik droom van een kanton systeem hier, met veilig vlot functioneel
bindend referendum kiezen met GSM gecombineerd met itsme veiligheid. Minimale federale toestand zoals in het democratische goed politiek en economische functionerende Zwitserland. Waardoor ik tot nu toe geen enkele partij kan steunen.

Laatst gewijzigd door epicurist_dirk : 29 november 2017 om 22:27.
epicurist_dirk is offline   Met citaat antwoorden