Los bericht bekijken
Oud 30 november 2017, 10:46   #546
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.413
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
Hoe over iets anders? Ik stelde gewoon dat de armoede in Antwerpen toeneemt onder de huidige burgemeester. Zelfs le président �* vie, De Wever, geeft het toe. En die kan het weten.

Kortom, u vertelt wartaal.
Je stelde vast dat de criminaliteit gestegen was. Ik geef je een link dat dit niet zo is en jij begint over de armoede. De wartaal komt zoals steeds van uw kant. We weten al langer dat een gebrek aan kennis u niet stoort om verder onzin uit te kramen. Dit topic is daar alweer een mooi voorbeeld van.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!

Laatst gewijzigd door fox : 30 november 2017 om 10:47.
fox is offline   Met citaat antwoorden