Discussie: Trump POTUS 2016!
Los bericht bekijken
Oud 6 december 2017, 10:53   #3882
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.635
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer Bekijk bericht
Laat ons dan nu het boerenverstand maar even regeren, je zal zien dat alles beter zal gaan, de intellegentia hebben alles verknoeid, kijk maar even rondom u.
De politiekers die we nu hebben nemen geen belangrijke beslissingen meer, het gaat hen niet om het land te dienen maar om niemand tegen het hoofd te stoten en al zo een stem (lees postjes) te verliezen, alle beslissingen worden genomen in functie van geen kiezers te verliezen en eigen belang. Nu is er toch iemand opgestaan die tegen iedereen zijn schenen durft stampen en niet meer in eigenbelang handelt (hij is rijk genoeg) maar in het belang van zijn land, en merk op, steeds meer politiekers vinden de weg naar de meerderheid in plaats van het dienen van de minderheidsgroepen.
PS. Er tegen zijn dat iemand van zestien met een piemel zich vrouw noemt en in de sportclub bij uw dochter van twaalf mag douchen is tegenwoordig rechts zijn.
Dus goed bestuur is tegen iedereen (behalve de rijken) hun schenen stampen?
__________________
Kirk gaf toe dat vuurwapengeweld onvermijdelijk zou zijn onder een bewapende bevolking, maar hij vond dat een noodzakelijk kwaad. “Ik denk dat het het waard is om elk jaar een aantal vuurwapendoden als prijs te betalen voor ons door God gegeven recht om onze vrijheden te beschermen”, zei hij in 2023.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden