Los bericht bekijken
Oud 13 december 2017, 15:46   #477
Bach
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bach's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2017
Berichten: 16.832
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TheFourHorsemen Bekijk bericht
Danku. Dat is inderdaad wat ik bedoelde.
Volgens mij een verkeerde inschatting van zaken die zorgt voor een veiligheisconcept in Israël dat andere landen het recht op wapens wil ontzeggen. Het is deze paranoïde houding die aan de oorsprong ligt van de (fake) Iraanse nucleaire crisis. Ontmanteld door Obama, maar onder druk van Israel wil men nu terug beginnen. Dezelfde houding ligt ook aan de basis van het verlangen van Israël het midden oosten te balkanizeren. De oorlog tegen Syrië ook.

Het grote probleem met deze houding is dat het wel eens een self fulfilling prophecy kan worden. Israel blijft vijanden creëren door haar op paranoia gebaseerde politiek.

Het is ergens triest om zien hoe weinig inzicht in de menselijke psychologie de Israëliërs lijken te hebben. Soms lijkt het wel of ze slachtoffer willen zijn ondertussen dat ze zich reeds decennia meer als dader gedragen.

Laatst gewijzigd door Bach : 13 december 2017 om 15:48.
Bach is offline   Met citaat antwoorden