Discussie: Moslims en kerstmis
Los bericht bekijken
Oud 2 januari 2005, 11:52   #121
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door sinan123
Je begrijpt het niet he? Iedereen geeft toe dat er iets mis, alleen ik vind da het overdreven wordt ja, en dat is mijn mening. Denk jij dat ik die aanslagen net walgelijk bindt, ik vind het ook walgelijk dat sommige mensen een helebevolingsgroep daarvoor schuldig achten.
Het probleem is en blijft dat de moslims geen duidelijke stelling durven innemen. Bij u is dat ook weer het geval bij bijvoorbeeld de uitspraak dat de natuurramp in Azië een welverdiende straf is van de "kuffars" door Allah neergezonden. U reageert alleen met het bijzonder slappe "dat is hun probleem", maar u neemt geen krachtig standpunt in. U draait rond de pot, want blijkbaar wilt u uw medemoslims niet in de weg staan.

Wat denkt u bijvoorbeeld van het volgende:

http://www.spc.org.yu/Multimedija/Po...odujevo-e.html

Een kerk die door een moslimmenigte wordt bestormd, de kruisen eraf gehaald waarna de kerk in brand wordt gestoken onder luid gejoel van de omstanders.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden