Los bericht bekijken
Oud 16 januari 2018, 20:40   #4
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Er zullen wel genoeg bekende politici uit de gekende partijen aanraden aan die mensen om te blijven proberen en te blijven procederen.

Mijn persoonlijke visie nog eens herhalen:
de school is iets dat gesubsidieerd wordt door de belastingsbetaler, en hoort bijgevolg zo neutraal als mogelijk te zijn.
De hoofddoek is vooralsnog een belangrijk symbool van ongelijkheid m/v. Zoveel als mogelijk te weren bijgevolg uit het openbare leven. Hoe spijtig ook, want eigenlijk zou iedereen zich moeten kunnen tooien volgens zijn eigen goesting.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden