Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door subocaj
Jammer dat niet iedereen beseft dat ieder gewerkt uur van een leven, voor iedereen evenveel waard is.
Maar ja, echt communisme is vies en ba.
Maffiose praktijken van kapitalisten en hun politieke slaven is uitstekend.
Er zijn er hier zelfs die denken meer te verdienen, terwijl ze 2500 € hebben ingeleverd.
|
Zijt ge daar weer met uw gelijke prijs voor elk gepresteerd uur, ongeacht wie het presteerde?
Gaat gij evenveel betalen voor een kaartje voor een concert van Loes Verplancke op het bal in de tent van de lokale kermis, als voor een kaartje waar je Helmut Floppi gaat te horen krijgen?
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|