Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev
De NVA doet gewoon wat de bevolking van hen verlangt!
Als "de scheiding der machten" moet dienen om krapuul en moordenaars te laten lopen vanwege procedurefoutjes die ze evengoed er eerst zelf kunnen in prutsen (wetende wat de gevolgen zijn) ipv te reageren op de grond van de zaak, dan moet de NVA dat aan de kaak stellen! De andere partijen zijn te laf of te betrokken misschien, en moeten de "gerechtelijke maffia" te vriend houden?
En we verzuipen in de asielzoekers, we zijn wellicht het domste en meest lakse land in Europa op dat gebied, te danken aan onze groen-rode multicul-onnozelaars die het land willen laten vollopen met al de miserie van de wereld! Opnieuw doet de NVA wat de bevolking wenst, ook al beweren onze roodgekleurde media het tegenovergestelde.
Ook daarvoor, bedankt NVA! Ga aub verder in dezelfde richting!
Misschien komt de mening van de kiezers nog wat duidelijker uit de volgende verkiezingen!
|
Zou verbazingwekkend zijn, tenslotte hebben veel Vlaams-Nationalisten nu echt wel begrepen dat ze wat dat betreft niets te verwachten hebben van de N-VA. Niets te verwachten van Michel I en zeker niets te verwachten van Michel II.