Los bericht bekijken
Oud 11 maart 2018, 17:14   #1
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.305
Standaard Meldpunt kappen bomen/bos, dader NV overheid.

Gisteren van Gent naar Nazareth en dan naar Deinze gereden.
Reed tussen Nazareth en Deinze over de E17 (voor fietser eerst brug, dan tunnel), kom tunnel uit, en spijts er al zoveel keer te zijn gepasseerd totale onherkenbaarheid / gevoel misreden te hebben.
Even later begint het me te dagen. Het hele bos dat tussen de Nazareth-Deinze baan en industriezone De Prijkels stond, is ribbedebie. Een kale vlakte.
Zonet de dader gevonden.
https://www.hln.be/regio/kruishoutem...ndag~afe58ea4/

Ja, de NV overheid, dezelfde die zich dag en nacht opwerpt als milieubeschermer en daartoe burgers vergunning vragen oplegt.

De zoveelste kaalslag in rij.
Zelfde locatie als hierboven, andere kant, hectares landbouwland, vorig jaar ook bord immogrond te koop.

Vaart Links tussen Deinze Krommebrug en Meigem, ook een bos gekapt vorig jaar, en industriegrond te koop - bord.

Bomen langsheen bruggen over vaarten en autostrades: kaalslag (meest recente Aalter Brug - Knokkeweg over Brugse Vaart).

De Grote Leugen.
Bekende strategie.
De dief die zich verkleedt als agent.
De milieuvernietiger die zich verkleedt als milieubeschermer.

Melden = aan de kaak stellen, de leugen bloot leggen.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand
Erw is offline   Met citaat antwoorden