Los bericht bekijken
Oud 20 maart 2018, 22:41   #2
Zeus
Europees Commissaris
 
Zeus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 oktober 2012
Locatie: het beloftevolle land
Berichten: 6.875
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Tobback sr. uit "groot"stad Leuven weet hoe het er aan toe moet gaan in de kleinere steden.
Dus moet het maar met de zweep opgelegd worden: iedereen bestuurd door een sos ?

Allez, maximaal tien tot twintig gemeenten in jouw provincie?
Som eens op welke gemeenten jij absoluut wilt behouden in een of enkele provincies.

Wie zei het onlangs nog, en over welk onderwerp: elk voorstel dat ik hoorde is uit eigen partijbelang gekleurd ?

titel: Louis Tobback: “In Vlaanderen is maar plek voor 50 ?* 100 gemeenten. Desnoods moeten fusies maar opgelegd worden”
link: https://www.hln.be/nieuws/binnenland...rden~a4de2150/
Wacht, wacht, ik volg even niet.

Een verplichte fusie tussen Lubbeek en Leuven is een duivels complot van de sossen zonder verdere logica dan politiek gewin. Goed wetende dat beiden welvarend zijn, in elkaars socio-economische invloedssfeer liggen en een sterk overlappend bevolkingsprofiel hebben.

Maar een verplichte fusie van Sint-Joost-Ten-Node en Watermaal-Bosvoorde is evident en noodzakelijk voor de goede werking van het Brussels hoofdstedelijk gewest?

Vendelzwaaierslogica...
__________________
Bart De Wever: "De enige bijdrage die de Vlaamse Beweging vandaag nog kan leveren aan een onafhankelijk Vlaanderen, is ophouden te bestaan"
Jan Jambon: "Les transferts Nord-Sud, ça nous aide juste pour le marketing. Mais en fait, ça ne nous intéresse pas"
Bourgeois: "onafhankelijkheid is iets uit de 19de eeuw"
Zeus is offline   Met citaat antwoorden