Los bericht bekijken
Oud 6 januari 2005, 13:57   #4
garfield
Europees Commissaris
 
garfield's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 januari 2005
Locatie: Utopia of/en Hellhole
Berichten: 6.224
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Towelie030981
Balfour verklaring. Het toewijzen van land door de Engelse kolonist aan het Joodse volk terwijl er een meerderheid Arabieren, Palestijnen aanwezig was.
daar heb je een punt het gebied dat onder het Balfourverdrag Joods thuisland zou worden komt nu overeen met Israël , de gebieden en Jordanië
daarom stelde de VN in 1947 dacht ik het VN verdeelingsplan voor op het gebied tss de middellandse zee en Jordaan. Dit verdrag dat door Joden aanvaardt werd ondanks er Joden woonden in het aan de arabieren toegewezen gebied werd door de arabieren verworpen ze kozen voor de korte pijn en zouden de Joden wel de zee indrijven. Dit conflict ( eerste Israëlische arabische oorlog) leidde tot het vluchtelingeprobleem dat nu nog steeds voor problemen zorgt.
__________________
Let's make sure that history never forgets... the name... Enterprise
garfield is offline   Met citaat antwoorden