Los bericht bekijken
Oud 26 maart 2018, 16:10   #1
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard Vlaming vindt woonstbetredingen door politie voor illegale vluchtelingen oké

En dat in tegenstelling tot .... Walen en Brussel.

Michel, Jambon en Geens: vooruit met de geit.

Titel: Meerderheid Vlamingen vindt woonstbetredingen door politie voor illegale vluchtelingen oké

https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2018/03...illegale-vluc/
Citaat:
...
In de politieke barometer is gepeild naar de houding van Vlamingen, Walen en Brusselaars ten opzichte van het voorstel van staatssecretaris voor Asiel en Migratie Theo Francken (N-VA) en minister van Justitie Koen Geens (CD&V) om woonstbetredingen mogelijk te maken als er vermoedens bestaan dat er zich mensen zonder papieren in een privé-woning bevinden.

71 procent van de Vlamingen is voor. In Wallonië (42 procent) en Brussel (37 procent) is de steun voor het voorstel minder groot.
....
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)

Laatst gewijzigd door De schoofzak : 26 maart 2018 om 16:12.
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden