Los bericht bekijken
Oud 29 maart 2018, 07:46   #6
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.469
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev Bekijk bericht
Gewoon ongelooflijk hoe de gemeenschap en haar politiekers hun kop in het zand blijven steken ipv van de vreemde onaanpasbare ratten onder de vreemdelingen kordaat buiten te stampen, ook al zitten op school.
Want ook daar verpesten ze de boel, niet enkel voor zichzelf maar ook voor onze kinderen! Dringend meer plaats nodig voor jonge delinquenten die men nu moet laten lopen ook al hebben ze pakweg vijf jaar bak verdiend!
Deze laatste dagen al vier of vijf... en de minister is heel blij dat er tegen... volgend jaar vier plaatsen zullen bijkomen!
Ook een beetje typisch voor het multiculgedoe in het algemeen: er zijn dure gebouwen nodig en heel wat personeel om dat jong krapuul op te vangen en te "heropvoeden"! Alsof ze daar in zullen slagen! Ook al kost het miljoenen!
Ze oppakken en het land uitstampen zonder verder gezever.
Volledig met akkoord maar gaat 'Europa' daar géén stokje voor steken denkt u als men zo een 'opruimactie' in het leven zou roepen en zullen de 'opruimers van dienst' dan niet vrij snel teruggefloten worden?
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 29 maart 2018 om 07:47.
Universalia is offline